Amazon, bir süredir yurt dışında aktif olan abonelik sistemi artık Türkiye’de, Dünyanın en zengin adamı ve Amazon’un sahibi Jeff Bezos tarafından kuruldu ve kullanıma sunuldu.

Amazon Prime sisteminin bir çok avantajı var, en büyük avantajlarından birisi de bu sisteme para ödemeden önce size bir aylık ücretsiz deneyim süreci sunması bu sayede istediğiniz zaman iptal edebilir, beğendiğiniz takdirde üyeliğinizin devamını bir ay sonrası sadece çok ekonomik olan 7,90 gibi bir ücreti ödeyip kullanabilirsiniz.

Bedava ve Hızlı Kargo!

Amazon Prime ile geçerli ürünlerde ücretsiz kargo ve ertesi gün teslimat kolaylığını yaşayabilirsiniz, bu sayede kargo ücretinden kurtulur. Aldığınız ürünün pahalı olmamasına rağmen fiyatı kadar kargo ücreti verdiğinizde içinize taş oturmaz.

Prime Video,

Türkiye’de yeni bir Dizi-Film izleme platformu, Netflix’e göre daha ucuz, daha zengin değil ama bir çok popüler dizi filmi barındırıyor. Kullanıcılar şimdiden 1 aylık deneme sürümüyle platformun keyfini çıkartıyor.

Bitmeden Yakala Fırsatlarına Erken Erişim

Sınırlı süre içerisinde geçerli olan Bitmeden Yakala Fırsatlarına, Prime sayesinde yarım saat önce erişme imkanınız oluyor. Bitmeden yakalayıp fırsatlardan yararlanıyorsunuz.

Prime Gaming

Prime Gaming ile League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile tarzı oyunlara içeriklere eriş, her ay ücretsiz oyunlara, ve twitch.tv üyeliğine sahip ol!

Sadece 7,90 karşılığı bütün bu imkanlara sahip ol! Sen de şimdi git ve ücretsiz deneme sürümünü başlat beğenmezsen dilediğin zaman iptal et!

1 Comment

  • Batuhan Yazıcı
    Posted 15 Eylül 2020 16:30 0Likes

    Ülkeye göre fiyatlandırma sistemi harika olmuş. 7.90 verip hem diziler-filmler, hem bedava hızlı kargo hem de twitch prime alıyorsun. Vallahi helal olsun Keltoş Jeff abimize. Zenginliği sonuna kadar hakediyor.

Leave a comment

shares